Certifikáty

Certifikáty

CERTIFIKACE PRODUKTŮ

Produktové portfolio MyShirt v současnosti čítá 46 produktů s více než 3 000 variacemi velikosti a barev. Veškeré produkty jsou vyráběny dle nejpřísnějších kritérií a podléhají několikafázové kontrole kvality. Jsme držiteli certifikátů OEKO Tex, Global Organic Textile Standard (GOTS). Dbáme na společenskou odpovědnost, naši dodavatelé jsou hrdými nositeli certifikací BSCI a WRAP

OEKO-TEX STANDARD 100
Oeko-Tex Standard 100 je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií, které limitují užívání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

Global Organic Textile Standard (GOTS)

GOTS je uznávanou celosvětovou certifikací pro textil vyrobený z organických vláken. Stanovuje přísná pravidla a směrnice pro všechny výrobní procesy jak ekologického, tak sociálního řetězce zpracování organických textilií. Používání vláken z biologického zemědělství, vyloučení toxických látek a látek škodlivých pro životní prostředí a zavedení minimální mzdy, to je jen malý výňatek ze zavazujících kritérií GOTS. Můžete si tak být jisti, že produkty označené logem GOTS byly vyrobeny se sociální a ekologickou odpovědností. 

Recyklace obalů s EKO-KOM a.s.
MyShirt se účastní systému třídění a recyklace obalových materiálů neziskovou organizací EKO-KOM a.s. s jejíž pomocí odebírá zpětně použité obaly a znovu je využívá.
Naše číslo registrace: EK-F00190105