Vaše objednávka se odesílá

Trička na kempování

Kvalitní tričko pro kempaře na camping do přírody a k ohni najdeš jedině u nás! Jestli hledáš triko pod stan a tričko k táboráku klikej! Každý rok se těšíš na teplo, abys už mohl kempovat? U nás najdeš potisky pro všechny: trempy, milovníky obytňáků nebo karavanů. Vyber si například motiv Happy Camper nebo tričko s výbavou pro trempa. Kempování je hlavně o vypnutí mozku a spojení s přírodou, dej všem najevo, že být bez signálu pro tebe není problém! U každého motivu je na výběr několik desítek typů textilu. Trička, mikiny nebo sukně. Nejdříve vyber motiv a potom si zvolíš typ, barvu a velikost. 

Chceš vyrobit tričko na zakázku? Koukni se na tuto stránkukde zjistíš, jak postupovat a napiš nám. Do 2 dnů máš triko doma.

Jestli si vybereš triko nebo mikinu, tak se můžeš spolehnout na naše skvělé služby. Ty jsou hodnoceny zákazníky téměř na 100 % na portálů Heureka.czSamozřejmostí je také záruka kvality, kterou potvrzují potřebné certifikáty, které najdeš zde. U klasických triček je zaručena 100 % bavlna a téměř nulová srážlivost, takže ti to stále bude, pokud nepřibereš :)

KATEGORIE