Vaše objednávka se odesílá

Vtipná originální trička s potiskem

Hledáš vtipné tričko nebo mikinu s potiskem? Máme legrační trička s potiskem a trika která nezkazí žádnou srandu jsou naše srandovní trička s nápisem. V této kategorii najdete vtipné obrázky a nápisy. Když si vyberete motiv, jako první se vám zobrazí srandovní trička pro muže.

Nejoblíbenější triko pro kamarádku je triko s kočkou Dneska to nedávám, máme tričko jako skvělý dárek pro bagristu a strojníka. Máme v nabídce desítky motivů. Určitě se podívej na letošní hit a to jsou trička nesnáším být sexy. V této kategorii najdeš i rodinná trička nebo slušný ohoz na párty. Když nevíš, co dát za dárek k narozeninám, zkus mrknout do motivů povolání, určitě si tam vybereš, protože skoro každý něco dělá :-)


Dopadl na tebe smutek? Zlepši si náladu a zkus si koupit veselé tričko. Dopadl smutek na někoho v tvém okolí a zdá se ti smutný a chceš mu pomoci? Vyzkoušej vtipné triko pro kluky i holkyVtipná trička s nápisem pro muže nebo vtipná trika pro ženy? Máme skladem, stejně jako další originální trička s potiskem.
Zábavná trička s potiskem, humorná trička a hromada dalších je tady dole!


U každého motivu je na výběr několik desítek typů textilu. Trička, mikiny, sukně, tašky polštáře a další. Nejdříve vyber motiv a potom si zvolíš typ, barvu a velikost. Chceš vyrobit tričko na zakázku? Koukni se na tuto stránkukde zjistíš, jak postupovat a napiš nám. Do 2 dnů máš triko doma.

Jestli si vybereš triko nebo mikinu, tak se můžeš spolehnout na naše skvělé služby. Ty jsou hodnoceny zákazníky téměř na 100 % na portálů Heureka.czSamozřejmostí je také záruka kvality, kterou potvrzují potřebné certifikáty, které najdeš zde. U klasických triček je zaručena 100 % bavlna a téměř nulová srážlivost, takže ti to stále bude, pokud nepřibereš :)

KATEGORIE