Vaše objednávka se odesílá

Trička Itálie

Hledáš tričko pro milovníky Itálie? Máme v nabídce desítky motivů. Vyber si tričko nebo mikinu s potiskem Koleseum nebo s mapičkou Itálie.  U každého motivu je na výběr několik desítek typů textilu. K Itálii jednoznačně patří pizza, těstoviny, rajčata, víno a památky, my máme vše v jednom na triku na cestu do Itálie. A před cestou je potřeba se hudebně naladit, my například doporučujeme nejlepšího italského interpreta Gigi D'Agostino. Trička, mikiny nebo sukně. Nejdříve vyber motiv a potom si zvolíš typ, barvu a velikost. 

Chceš vyrobit tričko na zakázku? Koukni se na tuto stránkukde zjistíš, jak postupovat a napiš nám. Do 2 dnů máš triko doma.

Jestli si vybereš triko nebo mikinu, tak se můžeš spolehnout na naše skvělé služby. Ty jsou hodnoceny zákazníky téměř na 100 % na portálů Heureka.czSamozřejmostí je také záruka kvality, kterou potvrzují potřebné certifikáty, které najdeš zde. U klasických triček je zaručena 100 % bavlna a téměř nulová srážlivost, takže ti to stále bude, pokud nepřibereš :)

KATEGORIE