Vaše objednávka se odesílá

Trička Itálie

Hledáš tričko pro milovníky Itálie? Máme v nabídce desítky motivů. Vyber si tričko nebo mikinu s potiskem Koleseum nebo s mapičkou Itálie.  U každého motivu je na výběr několik desítek typů textilu. K Itálii jednoznačně patří pizza, těstoviny, rajčata, víno a památky, my máme vše v jednom na triku na cestu do Itálie. A před cestou je potřeba se hudebně naladit, my například doporučujeme nejlepšího italského interpreta Gigi D'Agostino. Trička, mikiny nebo sukně. 

 

U každého motivu je na výběr několik desítek typů textilu. Trička, mikiny nebo sukně. Nejdříve si vyberte motiv a potom si zvolíte typ, barvu a velikost.

Tričko s vlastním potiskem si můžete objednat dle tohoto návodu a poté nám stačí napsat email a my vám zašleme náhled

Jestli si vyberete tričko nebo mikinu, tak se můžete spolehnout na naše skvělé služby. Ty jsou hodnoceny zákazníky téměř na 100 % na portálů Heureka.czSamozřejmostí je také záruka kvality, kterou potvrzují potřebné certifikáty, které najdete zde. Většina triček je ze 100% bavlny, ale máme v nabídce i trička s příměsí elastanu a nebo 100% polyesterová na sport. Složení triček najdete u každého trika popsáno. 

KATEGORIE