D I A rebelka
Hrnek Plecháček 360 ml s ORCA Coating
Kovový hrnek "Plecháček" s objemem 360 ml
Vzpomínky na staré dobré časy ožívají s těmito nostalgicky inspirovanými hrnky z pravého ocelového smaltu.
Čerstvě uvařená káva zahřeje ruce, čistá tábornická romantika! Ideální také na trekking nebo kempování, protože tyto šálky jsou ve srovnání s keramickými velmi lehké.
Díky hygienickému smaltovanému povrchu je i jejich mytí hračkou - doporučujeme mytí v ruce.
Velikostní tabulka
| Velikost | 360 ml |
|---|---|
| Výška | 8 |
| Šířka | 8 |
DOSTUPNOST
Zde napište co chcete ZDARMA PŘIDAT/ZMĚNIT/ODEBRAT
Nezapomeňte napsat kam a jak velký nápis, pokud to není jasné z náhleduNA CO SE ZÁKAZNÍCI ČASTO PTAJÍ?
SKLADEM - Objednávky do 10h odesláme ten samý den. Doručeno by mělo být tedy následující den.
NA OBJEDNÁVKU - Bude u vás za 3-7 dnů
Přesnější informace tady >>>
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Místo bílého potisku chci zelený
Stačí do poznámky napsat:
- Nápis chci místo na prsou umístit na záda
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Nápis tatínek změnit na Karel.
- Místo 1995 napsat 1978 atd
Zkrátka cokoliv napíšete do poznámky to s produktem uděláme
Pokud je z náhledu produktu jasné, jak je nápis velký, tak nic popisovat nebudete. Pokud chcete přidat nápis, který na produktu není, tak stačí napsat:
- Malý za krk
- Velký přes celá záda
- Stejně široký jako obrázek ve předu atd...
Bohužel to nevíme, ale předpokládejte, že to nebude v nejbližších měsících
Proč si ho zamilujete?
Jsem DIVA: Rebelka na kolečkách, která žije naplno! 🌟
Jsou motivy, které prostě jen existují. A pak jsou motivy, které mají charakter, energii a pořádnou dávku vzdoru. Tento patří jednoznačně do druhé skupiny – a kdokoliv ho zná, ví přesně, o čem je řeč.
Proč je tento motiv úžasný?
Podívej se na tu dívku! Zlatavé vlasy divoce poletují do všech stran, na uších sedí růžová sluchátka, na tvářích září srdíčka a úsměv říká jediné: „Já si s tím hlavu nelámám." V ruce svírá fialové prkno na ježdění, na sobě má rozstřižené zvonové džíny a růžové tenisky. Kolem ní poletují hvězdy a celou scénu korunuje nápis „jsem DIVA" – napsaný s takovým sebevědomím, že ho ani vítr nezastaví. Ilustrace je živá, barevná a překypuje energií, která se nedá zastavit.
Komu udělá radost?
- 🔥 Každé dívce s cukrovkou, která ví, že diagnóza není překážka, ale jen další výzva na trase.
- 🌟 Mladým rebelkám, jež nosí své DIA s hrdostí a humorem.
- 💪 Rodičům, kteří hledají něco, co jejich dítě s diabetem rozesměje a povzbudí.
- ✨ Kamarádkám a sourozencům, kteří chtějí podpořit svou DIA hrdinku s pořádným gustem.
Protože být DIVA a mít DIA? To je přece dokonalá kombinace. Objednej si tento motiv ještě dnes a dej světu vědět, kdo tady vládne! 🎯
Galerie
Materiál, střih a vlastnosti
Hrnek Plecháček 360 ml s ORCA Coating
Kovový hrnek "Plecháček" s objemem 360 ml
Vzpomínky na staré dobré časy ožívají s těmito nostalgicky inspirovanými hrnky z pravého ocelového smaltu.
Čerstvě uvařená káva zahřeje ruce, čistá tábornická romantika! Ideální také na trekking nebo kempování, protože tyto šálky jsou ve srovnání s keramickými velmi lehké.
Díky hygienickému smaltovanému povrchu je i jejich mytí hračkou.
Výrobní proces smaltovaných šálků nevyhnutelně zahrnuje určité nerovnosti. Ty se projevují v podobě mírných otlaků a důlků (bez ztráty smaltu) a malých černých skvrn na povrchu hrnku a na rukojeti. Tyto nerovnosti podtrhují retro vzhled šálků a nejsou důvodem k reklamaci.
Velikostní tabulka
| Velikost | 360 ml |
|---|---|
| Výška | 8 |
| Šířka | 8 |



Pánské
Dámské
Dětské
Ostatní