Kings are born in 1970
Pánská mikina MALFINI Moon 420 – Volný styl a pohodlí
Pánská mikina MALFINI Moon 420 je perfektní volbou pro ty, kteří hledají moderní, volný střih a maximální pohodlí. Vyrobena z kvalitní směsi s gramáží 280 g/m² a počesanou vnitřní stranou typu French Terry, která zajišťuje měkkost a příjemné teplo.
- MATERIÁL: 80 % bavlna, 20 % polyester, French Terry, počesaná vnitřní strana
- GRAMÁŽ: 280 g/m²
- ČESKÝ DODAVATEL: – Malfini
Velikostní tabulka
| Velikost | S | M | L | XL | 2XL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška | 66 | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 |
| Šířka | 58 | 62 | 66 | 70 | 75 | 81 |
DOSTUPNOST
Zde napište co chcete ZDARMA PŘIDAT/ZMĚNIT/ODEBRAT
Nezapomeňte napsat kam a jak velký nápis, pokud to není jasné z náhleduNA CO SE ZÁKAZNÍCI ČASTO PTAJÍ?
SKLADEM - Objednávky do 10h odesláme ten samý den. Doručeno by mělo být tedy následující den.
NA OBJEDNÁVKU - Bude u vás za 3-7 dnů
Přesnější informace tady >>>
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Místo bílého potisku chci zelený
Stačí do poznámky napsat:
- Nápis chci místo na prsou umístit na záda
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Nápis tatínek změnit na Karel.
- Místo 1995 napsat 1978 atd
Zkrátka cokoliv napíšete do poznámky to s produktem uděláme
Pokud je z náhledu produktu jasné, jak je nápis velký, tak nic popisovat nebudete. Pokud chcete přidat nápis, který na produktu není, tak stačí napsat:
- Malý za krk
- Velký přes celá záda
- Stejně široký jako obrázek ve předu atd...
Bohužel to nevíme, ale předpokládejte, že to nebude v nejbližších měsících
Proč si ho zamilujete?
Kings are born in 1970: Královský ročník si zaslouží královský motiv! 👑
Jsou lidé, kteří se narodili ve správný čas. Ročník 1970 mezi ně bezpochyby patří. Tento motiv to říká nahlas, jasně a bez okolků – králové se nerodí každý den, ale ti, kteří přišli na svět roku 1970, mají to štěstí, že jsou součástí výjimečné generace. A teď to konečně mohou světu ukázat.
Proč je tento motiv úžasný?
Mohutná královská koruna zdobená perlami a křížem vévodí celé kompozici a hned na první pohled prozrazuje, s kým máš tu čest. Pod ní se v tučném, sportovně laděném písmu tyčí nápis KINGS ARE BORN IN 1970, doplněný hvězdičkami a ozdobnými linkami po stranách. Výsledek je působivý, sebevědomý a přitom nadčasový – přesně tak, jak to praví správný král.
Komu udělá radost?
- 🌟 Každému muži, který slaví narozeniny a patří k ročníku 1970
- 💪 Tomu, kdo se nebojí říct světu, že je prostě nejlepší
- 🎯 Přátelům a rodině, kteří hledají originální narozeninový dar pro tatínka, bratra nebo kamaráda
- 🔥 Všem, kdo vědí, že skuteční králové nepotřebují průkaz totožnosti – stačí jim správný motiv
Pravý král nepotřebuje trůn – stačí mu rok 1970 a koruna na hrudi. Objednej tento královský motiv ještě dnes a daruj někomu výjimečnému pocit, že vládne světu! 👑
Galerie
Materiál, střih a vlastnosti
Pánská mikina MALFINI Moon 420 – Volný styl a pohodlí
Pánská mikina MALFINI Moon 420 je perfektní volbou pro ty, kteří hledají moderní, volný střih a maximální pohodlí. Vyrobena z kvalitní směsi 80 % bavlny a 20 % polyesteru (u barvy 12: 75 % bavlna, 25 % viskóza) s gramáží 280 g/m² a počesanou vnitřní stranou typu French Terry, která zajišťuje měkkost a příjemné teplo. Mikina má oversized střih s bočními švy, kapuci s podšívkou a stahovací šňůrkou pro regulaci. Vnitřní část průkrčníku je začištěna páskou v barvě materiálu, což zvyšuje odolnost a estetiku. Praktická nakládaná kapsa typu „klokanka“, nízké rukávy a lemy z žebrového úpletu 2:2 s 5 % elastanu zajišťují perfektní přizpůsobení a volnost pohybu. Ideální pro běžné nošení, volný čas nebo personalizaci potiskem či výšivkou. Dostupná v široké škále barev (včetně klasických i pastelových odstínů) a velikostech S-3XL.
- MATERIÁL: 80 % bavlna, 20 % polyester, French Terry, počesaná vnitřní strana
- GRAMÁŽ: 280 g/m²
- ČESKÝ DODAVATEL: – Malfini
Velikostní tabulka
| Velikost | S | M | L | XL | 2XL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška | 66 | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 |
| Šířka | 58 | 62 | 66 | 70 | 75 | 81 |



Pánské