Nabídka práce

Nabídka práce

 

DTP - Tiskař/ka


Práce na plný úvazek  · 25 000 Kč až 32 000 Kč za měsíc
Podhorská 50, 46601 Jablonec nad Nisou


Jsme firma z Jablonce nad Nisou, která se snaží především svým zákazníkům vykouzlit úsměv na tváři.
Nabízíme na našem eshopu více než 9000 motivů, které tiskneme na více než 32 druhů textilu. Jsme jednou z největších společností v ČR zabývající se potiskem textilu od jednoho kusu.


Z čar a teček vykouzlíme obrázek a ten pak přenášíme různými technologiemi na textil. Hledáme kolegyni nebo kolegu, který bude obsluhovat tu nejbarevnější technologii na potisk textilu, bude se do práce těšit a bude s námi tvořit nové a nové spokojené zákazníky.


Našim mottem je spokojený zákazník a pokud se nám to daří, je spokojený i zaměstnanec a to nejen z pocitu dobře odvedené práce.
Pokud tě zajímá, co o nás říkají zákazníci, recenze na naše produkty a služby najdeš zde.


Pracovní doba je dle objemu zakázek, v předvánoční sezóně (cca 3 týdny) je to cca od 7h do 18h, během roku (leden až listopad) od 7h do 15:30h.

Nabízíme 5 týdnů dovolené, letní a zimní prémie dle pracovitosti a šikovnosti. Přátelský kolektiv, který je ochotný se vším pomoci a poradit. Slevy na firemní produkty.

Požadujeme spolehlivost, pracovní nasazení, chuť se učit nové věci, DOBRÉ OKO, základní schopnost práce s PC, schopnost pracovat v týmu a úsměv na tváři. Práce nemusí být jen otrava a čekání na výplatu, pokud to vidíš stejně, budeme rádi když se ozveš na mail info@myshirt.cz.

Práce je vhodná i pro absolventy, lidi, kteří potřebují změnit svůj pracovní život a i pro lidi, kteří s tiskařinou nemají dosud žádné zkušenosti. Všechno tě naučíme.