Narozen v Československu - Přelepený znak 1978
Obr mezi tričky
Pánské tričko Malfini Basic ve velikostech 5XL–8XL je navrženo pro opravdové obry! S pohodlným tubulárním střihem, 100% bavlnou (160 g/m²) a silikonovou úpravou nabízí maximální komfort a odolnost. Ideální pro každodenní nošení s možností personalizace potiskem!
- MATERIÁL: 100 % bavlna
- GRAMÁŽ: 160 g/m2
- POZOR: Vybírejte pečlivě. Triko 5XL je pro chlapáky 150 kg + a triko 8 XL je na 200 a více kilogramů.
Velikostní tabulka
| Velikost | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL |
|---|---|---|---|---|
| Výška | 87 | 94 | 96 | 98 |
| Šířka | 82 | 86 | 92 | 97 |
DOSTUPNOST
Zde napište co chcete ZDARMA PŘIDAT/ZMĚNIT/ODEBRAT
Nezapomeňte napsat kam a jak velký nápis, pokud to není jasné z náhleduNA CO SE ZÁKAZNÍCI ČASTO PTAJÍ?
SKLADEM - Objednávky do 10h odesláme ten samý den. Doručeno by mělo být tedy následující den.
NA OBJEDNÁVKU - Bude u vás za 3-7 dnů
Přesnější informace tady >>>
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Místo bílého potisku chci zelený
Stačí do poznámky napsat:
- Nápis chci místo na prsou umístit na záda
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Nápis tatínek změnit na Karel.
- Místo 1995 napsat 1978 atd
Zkrátka cokoliv napíšete do poznámky to s produktem uděláme
Pokud je z náhledu produktu jasné, jak je nápis velký, tak nic popisovat nebudete. Pokud chcete přidat nápis, který na produktu není, tak stačí napsat:
- Malý za krk
- Velký přes celá záda
- Stejně široký jako obrázek ve předu atd...
Bohužel to nevíme, ale předpokládejte, že to nebude v nejbližších měsících
Proč si ho zamilujete?
Narozen v Československu – legenda s přelepeným znakem! 🌟
Jsou lidé, kteří se narodili ve správný čas a na správném místě. Rok 1978, Československo – tehdy ještě existoval stát, jehož lev byl hrdý, červená barva zářila a každý věděl, odkud pochází. Tento motiv je oslavou původu, hrdosti a trochy té nostalgické vzpoury, která patří k lidem narozeným za časů, kdy byl svět jiný – a přesto skvělý.
Proč je tento motiv úžasný?
Středem celé kompozice je slavný československý znak – červený štít s bílým lvem, doplněný o modrý plamen na erbovním štítku. Nad ním se vlní červená stuha s nápisem „Narozen" v elegantním ručně psaném písmu. Po stranách znaku se vyjímají výrazná zlatočervená čísla 1978 a pod celou kompozicí září nápis „v Československu" v kulatém retro písmu. Korunkou celého motivu je černá páska přelepená přes horní část znaku – nenápadná, a přesto výřečná připomínka toho, že některé věci prostě skončily dřív, než jsme chtěli. ✨
Komu udělá radost?
- 🔥 Každému, kdo se narodil v roce 1978 a na Československo vzpomíná s úsměvem i s nostalgií.
- 🌟 Hrdým rodákům, kteří vědí, co znamená mít kořeny v zemi se lvem v erbu.
- 💡 Milovníkům retro motivů s příběhem a historickým přesahem.
- 🎯 Těm, kdo hledají originální oslavu kulatých narozenin s pořádným charakterem.
Narozen v Československu – to není jen rok, to je životní průkaz. Pořiď si tento motiv a noš svůj původ s hrdostí! 💪
Na hokejovém mistrovství světa v roce 1969 si českoslovenští reprezentanti na dresech přelepili komunistickou hvězdu nad lvem. Byl to tichý a odvážný protest proti okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy (v čele s SSSR) v srpnu 1968. Tímto gestem, umocněným dvojnásobným vítězstvím nad Sověty, vyjádřili hokejisté odpor celého národa k okupantům.
Galerie
Materiál, střih a vlastnosti
Obr mezi tričky
Pánské tričko Malfini Basic ve velikostech 5XL–8XL je navrženo pro opravdové obry! S pohodlným tubulárním střihem, 100% bavlnou (160 g/m²) a silikonovou úpravou nabízí maximální komfort a odolnost. Ideální pro každodenní nošení s možností personalizace potiskem!
- MATERIÁL: 100 % bavlna
- GRAMÁŽ: 160 g/m2
- POZOR: Vybírejte pečlivě. Triko 5XL je pro chlapáky 150 kg + a triko 8 XL je na 200 a více kiligramů.
Velikostní tabulka
| Velikost | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL |
|---|---|---|---|---|
| Výška | 87 | 94 | 96 | 98 |
| Šířka | 82 | 86 | 92 | 97 |



Pánské
Dámské