Rozezlený orel
Pánské BASIC tričko 129 od Malfini - Lehčí a vzdušnější
Pánské BASIC triko 129 od Malfini – styl, co tě definuje! Jednoduché, pohodlné a přesně padne tvému životnímu tempu. Ať už jdeš do města, na kafe nebo na trénink, tohle triko je tvůj parťák. Kvalita, která vydrží, a design, který nikdy nevyjde z módy. Buď sám sebou, buď BASIC!
- MATERIÁL: 100 % bavlna (šedý melír 85% )
- GRAMÁŽ: 160 g/m2
- Český dodavatel – Malfini
Více informaci o produktu
Velikostní tabulka
| Velikost | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 81 | 84 |
| Šířka | 43 | 47 | 51 | 55 | 59 | 64 | 70 | 76 |
DOSTUPNOST
Zde napište co chcete ZDARMA PŘIDAT/ZMĚNIT/ODEBRAT
Nezapomeňte napsat kam a jak velký nápis, pokud to není jasné z náhleduNA CO SE ZÁKAZNÍCI ČASTO PTAJÍ?
SKLADEM - Objednávky do 10h odesláme ten samý den. Doručeno by mělo být tedy následující den.
NA OBJEDNÁVKU - Bude u vás za 3-7 dnů
Přesnější informace tady >>>
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Místo bílého potisku chci zelený
Stačí do poznámky napsat:
- Nápis chci místo na prsou umístit na záda
Ano, stačí napsat od poznámky:
- Nápis tatínek změnit na Karel.
- Místo 1995 napsat 1978 atd
Zkrátka cokoliv napíšete do poznámky to s produktem uděláme
Pokud je z náhledu produktu jasné, jak je nápis velký, tak nic popisovat nebudete. Pokud chcete přidat nápis, který na produktu není, tak stačí napsat:
- Malý za krk
- Velký přes celá záda
- Stejně široký jako obrázek ve předu atd...
Bohužel to nevíme, ale předpokládejte, že to nebude v nejbližších měsících
Proč si ho zamilujete?
🔥 Rozezlený orel s korunou – král silnic
Jsou motivy, které se prostě jen dívají. A pak jsou motivy, které tě rovnou zastaví pohledem. Tento rozezlený orel s korunou na hlavě patří jednoznačně do druhé skupiny. Žádná omluva, žádné kompromisy – jen čistá síla a vládnoucí přítomnost krále, který ví, co chce.
Proč je tento motiv úžasný?
Orel byl odjakživa symbolem svobody, síly a nepoddajnosti. Tady ale nestojíme u obyčejného orla – tento dravec má na hlavě korunu a v pohledu takový oheň, že by zastavil i náklaďák na dálnici. Grafika je zpracovaná v expresivním černém provedení s dynamickými tahy, které připomínají tetování nebo kmenovou kresbu. Každé pero, každá linie, každý záhyb zobáku říká totéž: tady velí někdo, kdo si to zasloužil. Koruna není ozdoba – je to potvrzení. Silueta hlavy orla vyzařuje energii, která se nedá přehlédnout ani ignorovat.
Komu udělá radost?
- 🔥 Řidičům kamionů a náklaďáků, kteří vědí, že silnice patří těm, co ji respektují
- 💪 Lidem, kteří nosí svou sílu na odiv bez omluvy a bez okolků
- 🖤 Fanouškům tetovacích motivů a kmenové grafiky s pořádným charakterem
- 🌟 Každému, kdo chce ukázat, že v jeho žilách koluje krev krále
Nasaď korunu, rozviň křídla a dej světu najevo, kdo tady vládne. Tento motiv není pro každého – je pro toho pravého.
Galerie
Materiál, střih a vlastnosti
Velikostní tabulka
| Velikost | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výška | 68 | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 81 | 84 |
| Šířka | 43 | 47 | 51 | 55 | 59 | 64 | 70 | 76 |



Pánské
Dámské
Dětské
Ostatní
